اخبار حوادث - جنایتی از جنس گل / قاتل فراری در مرزهای گیلان دستگیر شد + عکس

عامل جنایت در یکی از بوستان‌های تهران، در نقاط مرزی استان گیلان توسط شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، در ساعت 21:30 مورخه 27 آبان ماه وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در بوستان طاهرخانی به کلانتری 134 شهرک قدس اعلام شد . 
 
با حضور مأمورین در بوستان طاهرخانی و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که درگیری میان دو گروه از جوانان رخ داده که طی آن دو نفر بنام های "اشکان" ( 24 ساله ) و "محمدحسین" ( 18 ساله ) به علت اصابت ضربات چاقو مجروح شدند . 
 
همزمان با حضور اورژانس در محل درگیری و انتقال دو مجروح به بیمارستان ، سه نفر از دوستان اشکان و محمدحسین در زمان درگیری حضور داشتند جهت انجام تحقیقات به کلانتری منتقل شدند . 
 
پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ : 
با انتقال "اشکان" و "محمدحسین" به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی ، اشکان به علت اصابت ضربه چاقو به قسمت حیاتی قفسه سینه فوت نموده و محمدحسین نیز به اصابت چاقو به ناحیه گردن ، تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرد . 
 
با خبر مرگ اشکان به قاضی کشیک ویژه قتل و پلیس آگاهی ، پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" تشکیل و به دستور قاضی رودگر ، بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اخبار,اخبار حوادث ,قتل عمد

 
تحقیقات پلیسی از دوستان مقتول : 
دوستان اشکان که در زمان درگیری در داخل بوستان طاهرخانی حضور داشتند ، پس از انتقال به اداره دهم آگاهی در اظهارات خود عنوان کردند : "شب حادثه دو جوان از یک دستگاه خودرو پراید پیاده شده و عنوان کردند که به دنبال خرید موادمخدر از نوع گل ( GOL ) ؛ اشکان نیز نشانی فردی بنام داریوش را به عنوان فروشنده مواد به آنها داد و عنوان داشت که داریوش در بوستان دیگری ( کمی بالاتر از بوستان طاهرخانی ) اقدام به خرید و فروش موادمخدر می کند ؛ آنها نیز پس از گرفتن مشخصات داریوش و اطمینان از حضور وی در داخل بوستان ، سوار ماشین شده و با چند جوان دیگر که در داخل ماشین نشسته بودند از محل دور شدند " . 
 
دوستان عرشیا در ادامه اظهارات خود به کارآگاهان گفتند : "حدود نیم ساعت از رفتن سرنشینان خودرو پراید نگذشته بود که آنها مجددا به بوستان مراجعه و سراغ جوانی به نام اشکان را به عنوان فروشنده Gol گرفتند ! زمانیکه متوجه شدند اشکان همان شخصی است که آنها را به سراغ داریوش فرستاده ، بسیار عصبانی شده و با اشکان درگیر  شدند ؛ به قصد کمک به اشکان ما نیز با آنها درگیر شدیم که با بالاگرفتن درگیری  ، دیگر سرنشینان پراید نیز وارد درگیری شدند که ناگهان متوجه شدیم اشکان و محمدحسین چاقو خوردند ؛ سرنشینان پراید به سرعت از محل فرار کرده و ما نیز توسط پلیس دستگیر شدیم " . 
 
دستگیری داریوش : 
با توجه به اظهارات دوستان مقتول و شناسایی جوانی بنام داریوش ، دستگیری این شخص در دستور کارآگاهان قرار گرفت ؛ داریوش در همان بوستان محل ترددش در محدوده اتوبان یادگار امام دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شد . 
 
داریوش که تا زمان دستگیری از قتل اشکان خبر نداشت ، پس از اطلاع از این موضوع در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : " آن شب در داخل پارک بودم که اشکان با من تماس گرفت و عنوان کرد که چند نفر به دنبال خرید مواد هستند و به این بهانه نشانی پارک و مشخصات مرا به آنها داد ؛ پس از دقایقی چند جوان به بهانه خرید Gol به من مراجعه کرده اما اقدام به گرفتن (زورگیری) پول ها و گوشی تلفن همراهم کردند ؛ در همین زمان موفق به شناسایی یکی از آنها بنام "شایان" شدم که همین موضوع زمینه دوستی ما با یکدیگر شد و آنها نیز پول ها و گوشی تلفن همراهم را بازپس دادند . من که قصد تلافی نمودن کار اشکان را داشتم عنوان کردم که فروشنده Gol شخصی بنام اشکان در همان بوستان طاهرخانی است ؛ آنها نیز پس از گرفتن مشخصات اشکان ، از پارک خارج شدند و پس از آن هیچ خبری از درگیری داخل بوستان طاهرخانی و مرگ اشکان نداشتم " .

 

اخبار,اخبار حوادث ,قتل عمد

 
شناسایی و دستگیری عامل جنایت : 
با شناسایی یکی از سرنشینان خودرو پراید بنام شایان ، محل سکونت وی در منطقه تهرانسر شناسایی و کارآگاهان موفق به دستگیری وی شدند ؛ شایان پس از انتقال به اداره دهم ، با تأیید اظهارات دوستان مقتول و داریوش عنوان کرد که ضارب اصلی یکی از دوستانش بنام "اسماعیل . ج" (24 ساله) است . 
 
با شناسایی "اسماعیل . ج" به عنوان عامل اصلی جنایت ، محل سکونت وی در منطقه تهرانسر شناسایی ، در تحقیقات پلیسی مشخص شد که وی از محل سکونتش متواری و به منطقه ای مرزی در استان گیلان متواری شده است . 
 
با شناسایی مخفیگاه متهم در شمال غرب کشور ، کارآگاهان با اخذ نیابت قضایی به استان گیلان اعزام و با انجام اقدامات دقیق پلیسی موفق به دستگیری متهم در مورخه 18 دی ماه و انتقال وی به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند . 
 
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : "با توجه به اعتراف صریح متهم اصلی پرونده به مشارکت در درگیری و ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت " .
اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران

 رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
سامانه جامع مشاغل شهرری
| قیمت لپ تاپ سونی | قیمت لپ تاپ دل
کرایه اتومبیل | اجاره خودرو
فال حافظ

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.