اخبار,اخبار بین الملل , تروریست‌های داعش

 

اخبار بین الملل - "ابوبکر البغدادی" رسما به دولت لبنان اعلان جنگ داد

سرکرده تروریست‌های داعش با اعلام ورود به مرحله جدیدی از "جهاد"، تصمیم خود را برای فراری دادن زندانیان "اسلامگرا" از زندان‌های مختلف، از جمله زندان "رومیه" در لبنان علنی کرد.

به گزارش «انتخاب» به نقل از العالم، مرکز رسانه ای "عایشه"، یک پیام صوتی از بغدادی سرکرده داعش منتشر کرد که در آن آمده است: به شما بشارت می دهیم از شروع مرحله جدیدی از نبرد که آن را با طرحی به نام "تخریب دیوارها" آغاز می کنیم. در این طرح به یکی از مهمترین اولویت ها می پردازیم که همان "آزاد کردن اسرای مسلمان" در هر مکان؛ و نیز تعقیب و کشتن "جلادان" آنهاست که قضات و بازجوها در صدر این لیست قرار می گیرند... ای اسرای ما! بدانید که هرگز از شما غافل نشدیم و همیشه تصویر شما در ذهن ماست.

در این ویدیو تصویری از زندان رومیه در لبنان نمایش داده می شود که بر آن عبارت "ربوده شدگان زندان رومیه" آمده و در ادامه ذکر شده است: "دولت طاغوتی لبنان که هم پیمان آمریکاست در جنگ با شیران "فتح الاسلام" سه تن از آنان را اعدام کرد و برای بعضی تا 15 سال زندان در نظر گرفت و همه این کارها را برای جلب رضایت ایران و آمریکا انجام داد... شیران "جهادی" اکنون پشت در زندان ها هستند و به اذن خدا همچنان که وارد لبنان شدند، وارد زندان نیز خواهند شد و بدانید کسانی که توانستند زندان ابوغریب را ویران کنند، می توانند این کار را با زندان رومیه هم انجام دهند.

در قسمت دیگری از این فایل تصاویری از ساختمان (ب) زندان رومیه و تعدادی از زندانیان "مسلمان" نمایش داده می شود و "ابوعمر سلیم طه" که یکی از زندانیان این زندان بوده صحبت می کند.

وی می گوید: به خدا با برادران زندانی خود در طبقه سوم ساختمان (ب) در زندان رومیه بد کردید، درحالی که اگر آن چنان که شایسته است حق معرفت آنان را به جا می آوردید، باید آنها را بر دوش خود حمل می کردید و و پاهایشان را می شستید...! از خدا می خواهیم که شما را هدایت کند...

این ویدیو با نشان دادن صحنه هایی از زندان رومیه به پایان می رسد که در آن تعدادی از زندانیان "اسلامگرا" در حالی که پرچم داعش را در کنار یک پلاکارد با مضمون "ربوده شدگان زندان رومیه" آویخته اند، نشان داده می شوند.

در این ویدیو تصاویری از زندانیانی که در کشورهای دیگر تحت شکنجه قرار گرفته اند  نیز به نمایش در آمده است.
اخبار بین الملل - انتخاب

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.