تاريخ : | | نویسنده : khizeshnews

 

زن تبریزی مادر پنج قلوها شد

 

زن جوان در دومین زایمان خود در بیمارستان ۲۹ بهمن تبریز روز گذشته صاحب پنج قلو شد.روز یكشنبه زنی جوان به نام فریبا كه دچار درد زایمان شده بود، همراه همسرش به بیمارستان ۲۹ بهمن تبریز رفت.

 

این زن پس از معاینه توسط پزشك معالجش، بستری شد و تحت عمل جراحی قرار گرفــت و پس از چــند ساعــت پنج قلوهای وی یكی پس از دیگری به دنیا آمدند.

 

پدر كودكان، نگران پشت در اتاق عمل نشسته بود و آرام و قرار نداشت. در حالی كه در افكارش غرق شده بود، صدای یكی از پرستاران را شنید كه می گفت تبریك می گویم، شما صاحب ۴ دختر و یك پسر شده اید.

 

پدر با شنیدن این خبر، فقط لبخند زد و اشك شوق از چشمانش جاری شد. پس از تولد پنج قلوها در بیمارستان ۲۹ بهمن تبریز، فرصتی در اختیار خبرنگار ما قرار گرفت تا با مادر ۵ قلوها گفتگو كند.

 

پنج قلوها در چندمین زایمان به دنیا آمده اند؟

 

چند سال قبل اولین فرزندم به دنیا آمد و امسال هم در دومین زایمانم خدا به من ۴ دختر و یك پسر هدیه داد و شدیم یك خانواده پرجمعیت.

 

وضعیت جسمانی بچه ها در چه شرایطی است؟

 

۳ دختر و تنها پسرم از وضعیت جسمانی خوبی برخوردارند و در بخش كودكان بیمارستان به سر می برند. فقط یكی از دخترها به خاطر مشكل تنفسی تحت درمان قرار گرفته است. سنگین ترین بچه یك كیلو و ۴۰۰ گرم است و سبك ترین آنها ۶۷۰ گرم وزن دارد كه در دستگاه نگهداری می شود.

 

وقتی از پزشك معالج خود شنیدید بزودی مادر پنج قلوها می شوید، چه احساسی داشتید؟

 

اول باور نكردم. وقتی پزشك معالجم دوباره حرفش را تكرار كرد، خیلی خوشحال شدم و كمی هم نگران. خوشحال از این كه خداوند فرزندان نیكوی دیگری را به ما هدیه داده بود و ناراحت و نگران بابت تامین هزینه زندگی آنها.

 

از وضعیت مالی خود بگویید.

 

شوهرم كارمند قراردادی یك شركت است و حقوق ماهانه وی، كفاف یك زندگی پرجمعیت ۸ نفره را نمی دهد. امیدوارم با یاری مردم خوبمان، شرمنده فرزندانم نشوم.

 

پدر خانواده هم در این رابطه گفت من هم مانند همسرم خوشحالم و نگران از تامین هزینه زندگی بچه ها. من حقوق بالایی دریافت نمی كنم و نمی دانم با هزینه های بالای زندگی، چگونه می توانم مخارج زندگی یك خانواده ۸ نفره را تامین كنم.

 

وی ادامه داد: برای كمك خواهی از مسوولان ابتدا به سراغ استانداری تبریز رفتم كه آنها با نوشتن نامه ای از من خواستند به اداره بهزیستی مراجعه كنم. امیدوارم مسوولان به من و همسرم كمك كنند تا بتوانیم با آرامش بیشتر به تربیت فرزندانمان بپردازیم و به خاطر مشكلات مالی، شرمنده آنها نشویم.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.