شفق:اصرارندارم،شرايط مناسب باشدمي‌مانم

 

تا چند روز آينده همه چيز مشخص مي‌شود

شفق: اصرار ندارم، شرايط مناسب باشد مي‌مانم

مديرعامل باشگاه تراكتورسازي تبريز گفت: اگر شرايط مناسب باشد و حمايتم كنند در تراكتورسازي مي‌مانم.

ناصر شفق در گفت و گو با خبرنگار ورزشي درباره اينكه براي ماندن يا واگذاري باشگاه تراكتورسازي تصميم خود را گرفته يا خير عنوان كرد: هنوز به تصميم خاصي نرسيده ام. با توجه به اينكه باشگاه تراكتورسازي، بزرگ است اگر مي خواهد در فصل آينده نتيجه بگيرد بايد ساز و كار خوبي براي آن طراحي شود. من هم به دنبال شرايط خوب هستم.

وي افزود: اگر شرايط مناسب و مهيا شود مي مانم اما اگر آن شرايطي كه مي خواهم فراهم نشود، نمي مانم. تا 3،4 روز آينده اين قضيه كاملا مشخص مي شود.

مديرعامل تراكتورسازي در خصوص اينكه زمان در حال از دست رفتن است و اين تيم فقط يك بازيكن جذب كرده، تصريح كرد: 14 بازيكن تراكتورسازي قرارداد دو ساله دارند و همه بازيكنان مورد نياز حفظ شده اند و آنهايي هم كه از تيم جدا شده اند مورد نياز كادرفني نبوده اند. با 5 بازيكن ليگ برتري هم صحبت كرده و به توافق رسيده ايم اما تا زماني كه تكليف خودمان روشن نشود و آن اتفاقي كه مي خواهيم رخ ندهد، نمي توانيم نام اين بازيكنان را مطرح كنيم.

شفق در پاسخ به اين سئوال كه اگر از سوي مسئولان استاني و ورزشي حمايت نشود چرا مصر به ماندن در باشگاه تراكتورسازي است، به فارس گفت: براي ماندن در اين تيم اصرار ندارم. اگر حمايت شوم، مي مانم. اگر مسئولان و هواداران حمايتم كنند مي مانم و گرنه علاقه مند براي ماندن در جايي كه حامي ندارم، نيستم اگر چه اعتقاد دارم تراكتورسازي از بهترين تيم هاي ايران است و هيچ جا مثل اين تيم نمي شود.

مديرعامل باشگاه تراكتورسازي در جواب به اين پرسش كه چطور مالك باشگاه است اما از سوي مسئولان ورزشي و استاني براي واگذاري تيم تحت فشار است، گفت: من اين تيم را در ليگ يك تحويل گرفتم و تا اينجا رساندم. باشگاهداري در ايران سودآور نيست و بايد از جيب هزينه كرد. اعتقاد دارم باشگاه تراكتورسازي مي تواند سودآور باشد ولي لازمه اش اين است كه از سوي مسئولان ورزش استان حمايت همه جانبه شود. شرايط را به مسئولان استان گفته ام و اگر شرايط مهيا شود كماكان روي قول خود هستم و مي گويم كه اين تيم امسال حداقل مي تواند سهميه آسيايي را كسب كند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.