بودجه عمومی صدا و سیما هم به کمک جبهه پایداری و حداد عادل آمد؛

تخریب شدید علی لاریجانی توسط امپراتوری مجازی ضرغامی

 

 صدا و سیما,تخریب لاریجانی,امپراتوری مجازی ضرغامی,اخبار

 

در حالیکه معاونت حقوقی صدا و سیما با هزاران وکیل زبده هر روز به دنبال شکایت و تعطیلی سایتهایی است که حتی اتفاقی و به صورت محدود اقدام به انتشار صوت و تصویر در اینترنت می پردازند ، تلویزیون مجازی جبهه پایداری اقدام به تاسیس تلویزیون مجازی نموده و کک عزت ا... ضرغامی نیز هنوز نگزیده است!

سایتهای تحت نظر معاونت مجازی سازمان صداوسیما اقدام به تخریب گسترده رئیس مجلس شورای اسلامی کرده اند.

 

به گزارش ...... در آستانه انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی و با نزدیک شدن زمان انتخاب رئیس مجلس نهم سایت قاصد نیوز از سایتهای زیرمجموعه معاونت مجازی سازمان صداوسیما و برخی دیگر از سایتهای وابسته به صداوسیما همگام با سایتهای منتسب به جبهه پایداری و حداد عادل ، اقدام به خبرسازی علیه علی لاریجانی کرده اند. نکته جالب آنکه سایت مذکور برای تخریب رئیس مجلس از بهانه انتشار خبری توسط برخی عناصر ضد انقلاب در بی بی سی فارسی و یا انتشار اخباری در سایتهای اقماری خود استفاده می کند.

این سایت همچنین اخبار خود علیه رئیس مجلس را توسط سامانه پیام کوتاه در سطح وسیع به مخاطبان ارسال می کند.

به طور مثال این سایت در ساعات آغازین امروز چند پیامک تخریبی ارسال کرده که در ذیل می آید:

 

- مسیح علینژاد با حمایت تلویحی از ادامه ریاست لاریجانی بر مجلس، در یادداشتی در بی بی سی فارسی با عنوان دخالت های آیت الله خامنه ای در ...

 

- واکنش سایت وابسته به علی لاریجانی به پخش اذان و نماز از صدا و سیما ...

بنا بر اطلاعات تایید نشده ، کمک بی سابقه دولت به صدا و سیما و پرداخت چند ده برابری هزینه شبکه های بازار و نمایش از سوی دولت به ضرغامی و اطمینان خاطر یک مقام عالیرتبه دولتی به ضرغامی مبنی بر اینکه او گزینه مورد نظر احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری آتی است ، عامل مهمی بوده تا ضرغامی علاوه بر استفاده از امکانات بیت المال در صدا و سیما در بازی های جناحی و سیاسی و سعی بر تاثیر گذاری در معادلات کشوری ، قدمی هم در تخریب رقبای احتمالی اش در آینده داشته باشد.

 

هر چند بد نیست که ضرغامی این نکته را هم در نظر بگیرد که آن مقام عالیرتبه مشهور دولتی ، همزمان با ضرغامی ، چندین چهره سیاسی مشهور دیگر را نیز با وعده سر خرمن حمایت احمدی نژاد از آنان در انتخابات ریاست جمهوری همراه نموده است و ...

 

از سویی در حالیکه معاونت حقوقی صدا و سیما با هزاران وکیل زبده هر روز به دنبال شکایت و تعطیلی سایتهایی است که حتی اتفاقی و به صورت محدود اقدام به انتشار صوت و تصویر در اینترنت می پردازند ، تلویزیون مجازی جبهه پایداری اقدام به تاسیس تلویزیون مجازی نموده و کک عزت ا... ضرغامی نیز هنوز نگزیده است!

 

لازم به ذکر است که چندی پیش سیاهکلی مسئول معاونت مجازی سازمان صداوسیما در همایش افق رسانه، ضمن تشریح کارکردهای دهها سایت زیر نظر صداوسیما در فضای مجازی ، سایت های اقماری تحت نظر خود را معرفی کرد.

 

وبگاه معاونت رسانه مجازی، سیاست  ما ، باشگاه ایرانیان ، نمک نیوز ، باشگاه افسران جنگ نرم ، قاصد نیوز ، اطلاعات روز ،   رسانه مهر نماد ، به همراه دهها سایت دیگر زیرنظر و با هزینه صداوسیما اداره می شود  و در سایت « شبکه ما » متعلق به معاونت مجازی صداوسیما تبلیغ می شود. همچنین هزینه اداره برخی از این سایتها که در رتبه بندی سایت های ایرانی دارای جایگاه نازلی بوده و مخاطبان قابل توجهی نیز ندارند ، نزدیک به ده برابر هزینه سایت های خبری در حال فعالیت در کشور است./اعتدالرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.