شکست استقلال ارتباطي به مشکلات مالي نداشت

 

فرزامي عضو هيئت مديره استقلال گفت: شکست برابر ملوان ارتباطي به مشکلات مالي اين باشگاه نداشت.

حسین فرزامی در مورد شکست استقلال مقابل ملوان انزلی اظهار داشت: با توجه به اینکه اعضای هیئت مدیره استقلال هنوز حکم خود را نگرفته اند بهتر است من در مورد مسائل فنی اظهار نظری نداشته باشم تا موضع گیری هم نشود.

این پیشکسوت در پاسخ به این سؤال که تا چه زمانی در مورد مسائل فنی تیم اظهار نظر نمی کند، گفت: در موقعیتی نیستیم که بخواهیم حرفی بزنیم. باید احکام خود را بگیریم و مسئولیت هم به ما داده شود تا بتوانیم حرفی بزنیم. تا زمانی که چارت سازمانی باشگاه مشخص نشود، نمی توان حرفی زد.

فرزامی در خصوص اینکه چرا هیئت مدیره استقلال در حالی که قول داده بود تا قبل از بازی ملوان پول تهیه می کند، این اتفاق نیفتاد، گفت: من چنین قولی ندادم و بهتر است این سؤال را کل هیئت مدیره پاسخ دهد نه یک نفر. قبل از هر چیز باید به هیئت مدیره این فرصت داده شود تا راه های قانونی برای تزریق پول به باشگاه مهیا شود. سیستم اکنون این گونه است که به باشگاه های دولتی پولی داده نشود. تا زمانی که تکلیف این مسئله روشن نشود نمی توان پولی به باشگاه تزریق کرد.

وی در ارتباط با اینکه قبول دارد شکست استقلال مقابل ملوان تحت تاثیر مسائل مالی بوده یا خیر، عنوان کرد: این شکست اصلا ربطی به مسائل مالی نداشت چون بازیکنان سالم تر از این صحبت ها هستند.

فرزامی در مورد رفتار جاسم کرار پس از تعویض گفت: من یک روز در خصوص جذب جاسم کرار با فتح الله زاده صحبت می کردم و به او هم گفتم که کرار بازیکن خوبی است اما مهار چنین بازیکنانی بسیار سخت است. معتقدم که دیروز استقلال در زمین یک رهبر که بازیکنان را هدایت کند نداشت. در واقع اگر فرهاد مجیدی در میدان نباشد جایگزین خوبی برای او نیست.

این عضو هیئت مدیره تصریح کرد: استقلال خیلی زود گل می زد و زود هم گل می خورد. در یکی دو دقیقه گل خوردن ناراحت کننده است. به نظرم این باخت را باید به گردن یکسری عواملی گذاشت که در موفقیت های تیم نقشی ندارند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.