تاريخ : | | نویسنده : khizeshnews
 رئیس اجرایی هنگ کنگ نیروهای خارجی را به دست داشتن در اعتراضات دموکراسی‌خواهی که بیش از سه هفته بخش‌هایی از این دولت شهر را فراگرفته، متهم کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، لئونگ چان یینگ، رئیس اجرایی هنگ کنگ در مصاحبه‌ای تلویزیونی گفت: مشخصا در این اعتراضات افراد و سازمان‌هایی از خارج از هنگ کنگ شرکت دارند. آن‌ها از کشورهای مختلف در بخش‌های مختلف جهان می‌آیند. وی به کشور خاصی اشاره‌ نکرد.

لئونگ چان ‌یینگ اولین باراست که مدعی شده مشارکت خارجی در این اعتراضات وجود دارد، دولت مرکزی چین بارها گروه‌های خارجی را به تحریک این ناآرامی متهم کرده اما هیچ مدرکی برای اثبات این ادعاها را ارائه نکرده است.

فدراسینون دانشجویان هنگ کنگ فورا این اتهامات را رد کرده والکس چو، دبیرکل این فدراسیون می‌گوید که این اتهامات تنها ساخته لئونگ چان یینگ است.

اما همزمان با ورود اعتراضات حامی دموکراسی به هفته چهارم، به نظر می‌رسد این بحران به بن‌بست رسیده چرا که دولت گزینه‌های محدودی برای پایان دادن به این بحران دارد و معترضان به شدت تمایل دارند تا با پلیس مقابله کنند.

در دو روز گذشته چندین تن از جمله 22 افسر پلیس در درگیری‌های منطقه مونگ کوک زخمی شدند، چهار تن نیز در روز یکشنبه دستگیر شدند. اگرچه چندین معترض همچنان در خیابان هستند اما منطقه مونگ کنگ امروز آرام بود.

اگرچه مذاکرات میان دولت و رهبران دانشجویان معترض برای روز سه‌شنبه برنامه‌ریزی شده اما انتظار نمی‌رود که دو طرف به راه حلی دست یابند.

رئیس اجرایی هنگ کنگ گفت: برای دستیابی به یک راه حل و برای پایان دادن به این مشکل، زمان بیشتری لازم است. ما برای مذاکره با مردم به ویژه دانشجویان جوان زمان لازم داریم. خواسته من پایانی صلح آمیز و هدفمند برای این مشکل است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.