رئیس قوه قضائیه گفت: سیطره اختاپوسی غرب در موضوع هنر موجب تولید آثاری مثل "آرگو" شده است. ما فقط می توانیم افشاگری كنیم زیرا "آرگو"ها نمی گذارند هنر دست استكبار را رو كند.

به گزارش مهر، آیت الله صادق آملی لاریجانی صبح پنجشنبه در جمع نخبگان استان گلستان به موضوع حقوق بشر اشاره كرد و گفت: در این موضوع چند چالش در مساله حقوق بشر با مغرب زمین داریم. اول این كه آنها می گویند قوانین برای این است كه بشر حق خود را بیان كند و دوم می گویند حق براساس مصالح و منافع انسان داده می شود كه این دو نظر مشكل دارند. آنها كاری با حق ندارند و تنها می گویند ما بر اساس مصالح انسان به او حق می دهیم.

وی افزود: در تاریخ اندیشه حق در مغرب زمین تفسیرهای مختلفی وجود دارد. سوال اینجاست آیا تصویری كه ما به عنوان یك مومن از عالم و حق داریم از دیدگاه یك ملحد هم این گونه است. اعلامیه جهانی می گوید همه انسانها حق دارند خوب ما هم همین را می گوییم ولی آیا با هر ایده فلسفی می توان حق را تعریف كرد. این در حالی است كه باید این تعریف حق زیربنای معنوی داشته باشد.

رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: ما حقوق بشر را قبول داریم حتی بیشتر از مغرب زمین ولی شما براساس فكر خودتان آن را تنظیم كرده اید. مثلاً می گویید حق آزادی همسر. ما هم می گوییم درست است ولی آنها می گویند همسر می تواند هم جنس هم باشد كجا چنین است؟ یا به عنوان مثال می گویند انسان حق دارد و می تواند خودش حقش را ببخشد. مثلاً انسانی می گوید من نمی خواهم زندگی كنم و این قانون به او اجازه می دهد كه من را بكشید.

آیت الله آملی لاریجانی همچنین به نقض حقوق بشر در بحرین اشاره كرد و گفت: مردم این كشور داد می زنند ما حق رای می خواهیم و اولویت اول آزادی انسان ها هم حق رای است. ولی آیا آنها اجازه می دهند حالا سراغ ما می آیند و می گویند شما ضد حقوق بشر هستید در حالی كه ما در تمام امور انتخابات داریم.

وی گفت: منافقین در كشور ما اعتراف رسمی كردند كه هزاران نظر را كشته اند ولی از لیست تروریست ها بیرون آمده اند. یكی از نخبگان در این جلسه گفت بهتر است از هنر برای حقوق بشر استفاده كرد من هم در پاسخ می گویم كه بسیار عالی است ولی سیطره اختاپوسی غرب نمی گذارد. آیا "آرگو" و "آرگو"ها می گذارند ما اسكار بگیریم؟ خود رسانه های غربی هم ضد حقوق بشری هستند. ما در شبكه های خارجی كه صدا و سیما در اختیار دارد چهار كلمه ضد آنها گفتیم و آنها شبكه های برون مرزی را بستند و تنها می توانیم كار آنها را افشا كنیم.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.