استاندار تهران گفت: منتظر اعلام روزشمار انتخابات از سوی وزارت کشور برای پیشبرد کارهای انتخاباتی هستیم.

به گزارش ایسنا، مرتضی تمدن، در حاشیه مراسم رونمایی از سایت شهدای دیپلمات در جمع خبرنگاران گفت: ما منتظر اعلام روزشمار انتخابات هستیم. این روزشمار به دلیل اصلاح قانون انتخابات در شورای نگهبان و مجلس، وزارت کشور منتظر است که مراحل نهایی خود را طی کند و پس از آن روزشمار انتخابات را منتشر کند.

وی ادامه داد: پیش از انتشار روزشمار انتخابات، استانداری تهران، اقدامات لازم برای انتخابات ریاست جمهوری را آغاز کرده است که از جمله می‌توان به آموزش کامل کادرهای انتخاباتی تمام رده‌ها در مجموعه‌های استانداری‌ها، بخشداری‌ها و سایر بخش‌های درگیر انتخابات اشاره کرد که آموزش در زمینه قانون، برگزاری اصل انتخابات و شکل برگزاری مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: یکی از مسائل مهم در انتخابات ریاست جمهوری نیز ایجاد زیرساخت‌های لازم است، زیرا انتخابات به هر کیفیتی که برگزار شود، ما نیاز به شبکه‌های زیرساختی برای اتصال رای شعب وزارت کشور، ستادهای انتخاباتی و استانداری‌ها داریم. بخشی از این زیرساخت‌ها از گذشته ایجاد شده و بخشی در حال تکمیل است که می‌توان به شبکه‌های الکترونیکی، مخابراتی و ارتباطی اشاره کرد.

وی افزود: یکی از نکات مهم پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، هماهنگی میان دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی دست‌اندرکار انتخابات است که از هم‌اکنون باید این هماهنگی‌ها به وجود آید.

تمدن با تاکید بر این‌که این دوره از انتخابات ریاست جمهوری متفاوت با دوره‌های گذشته است، گفت: امسال انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست‌جمهوری به طور همزمان برگزار می‌شود که برهمین اساس میزان توجه،‌دقت و ممارست و توانمندی برگزارکنندگان انتخابات این دوره باید بسیار بیشتر باشد. طبعا حجم بیشتر این کار توسط هماهنگی، پشتیبانی و تدارکات لازم انجام‌پذیر است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.